Sądowe wstrzymanie obowiązku spłacania rat kredytu “frankowego”

Mamy to! Sądy wstrzymują obowiązek spłaty kredytu "frankowego"

01 czerwca 2020 r. Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wstrzymał obowiązek spłaty rat kredytu  “frankowego” na czas trwania postępowania sądowego 

awd. Łukasz Doliński

Nareszcie!

01 czerwca 2020 r.  otrzymaliśmy wyczekiwane Postanowienie SO Tarnobrzeg w sprawie kredytu “frankowego”. W imieniu klienta złożyliśmy wniosek o zabezpieczenie powództwa poprzez sądowe uprawnienie do powstrzymania się od płatności rat kapitałowo-odsetkowych. 

CO TO OZNACZA?

  1. Natychmiastową ulgę w spłacie kredyty;
  2. Od teraz bank nie ma interesu w tym aby przeciągać proces “w nieskończoność;
  3.  Sądowe postanowienie jest oznaką, że roszczenie jest uprawdopodobnione a to wskazuje na pozytywną prognozę co do wyniku postępowania; Ale to nie wszystko……..

W kolejnym punkcie Sąd zakazał bankowi wypowiadania umowy. Był to największy do tej pory straszak ze strony bankierów. Jeśli przestaniesz płacić my wypowiemy Ci umowę kredytu i będziesz zobowiązany zapłacić wszystko od razu. Tak się jednak nie stanie ponieważ sąd zabezpieczył naszego klienta przed tak niekorzystnym obrotem wydarzeń. 

Podsumowując mamy kolejną dobrą wiadomość i mały sukces w batalii przeciwko oszukańczym kredytom “frankowym”.

Zadzwoń! 510-224-065 - umów się już dziś! na wstępną darmową godzinną konsultację wstępną

Sprawdzimy Twoją umowę, ustalimy o jaką kwotę możesz się ubiegać przed sądem, doradzimy jak wygrać z bankiem. Nie czekaj bo czas przedawnienia biegnie na Twoją niekorzyść.

Copyright © 2020 Kancelaria Adwokacka - Łukasz Doliński