Pomożemy Ci uwolnić się się od kredytu “frankowego”

"Kto jest gorszy...oszust czy złodziej?...Oczywiście że oszust, bo złodziej nie będzie ci wmawiał że kradnie dla twojego dobra". (Odys)

Banki wmawiały swoim klientom, że kredyt we frankach jest dla nich  korzystny chociaż wiedziały z wyprzedzeniem, że kurs franka wzrośnie. 

Każde oszustwo wyjdzie na jaw. Od kilku lat nasz zespół walczy przed sądami w całej Polsce o to by prawda o tzw. “kredytach frankowych” ujrzała światło dzienne. Oczywiście robimy to poprzez procesy sądowe z bankami. Na szczęście polscy sędziowie coraz częściej unieważniają te umowy. Misją naszej kancelarii jest pomaganie ludziom pokrzywdzonym. W walce z bankami potrzeba wiedzy prawnej, Obecnie koncentrujemy się na natychmiastowej uldze dla naszych klientów poprzez sądowe wstrzymanie obowiązku spłaty rat kredytowych. Korzyści z takiego zabezpieczenia są natychmiastowe i bardzo ważne dla klienta.

Zadzwoń! 510-224-065 - umów się już dziś! na wstępną darmową godzinną konsultację wstępną

sprawdzimy Twoją umowę, ustalimy o jaką kwotę możesz się ubiegać przed sądem, doradzimy jak wygrać z bankiem. Nie czekaj bo czas przedawnienia biegnie na Twoją niekorzyść.

  • Komentarze

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 Kancelaria Adwokacka - Łukasz Doliński